KONST / Litografier / Färglitografi 8985258
*
nr 898 5258
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Bengt Landin (f. 1933), HC-upplaga, motivet: 50x39
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juni 2014
kl 18:12:44
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38
*
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
nr 898 5258
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi , Bengt Landin (f. 1933), HC-upplaga, motivet: 50x39
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 juni 2014 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och mÃ¥lare född 1933 i Stockholm.Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:38



